Tutvu Just Filmi lapse õiguste programmiga

23. oktoober 2023

3. novembril algab PÖFFi noorte- ja lastefilmide festival Just Film, mille käigus linastub kokku 52 filmi. Kindlasti tasub vaatama minna lapse õiguste programmi, kus näeb sel aastal 9 väärt filmi.

Lapse õiguste programm koosneb filmidest, mis käsitlevad laste ja noorte elu, aga ka neisse kaasatud täiskasvanute proovikive. Filmide peategelased ongi lapsed ja noored, kes alles avastavad enda sisemaailma. Keeruliste valikute tegemisel on neile toeks vanemad, kuid mõnikord tuleb olulisi otsuseid vastu võtta ka üksinda. Loomulikult rõõmustavad nad oma suurte ja väikeste kordaminekute üle ning tunnevad kurbust ebaõnnestumiste korral.

Pileteid saab juba praegu soetada Piletilevist ja PÖFFi piletimüügikassadest Tallinnas Solarise Keskuses, Apollo Kino Coca-Cola Plazas ning Tartus Tartu Kaubamajas.

Tutvu lapse õiguste programmi filmidega siin.

Lapse õiguste filmiprogrammi on aidanud kokku panna Justiitsministeerium, Õiguskantsleri Kantselei, Sotsiaalministeerium, Sotsiaalkindlustusamet ning Lastekaitse Liit. Programm linastub Just Filmi kavas 13. korda.